Ультразвукове нарощування волосся - плюси, мінуси, фото до і після


Довге волосся у дівчат, завжди залишаються предметом захоплення оточуючих. Але що ж робити, коли свої короткі, а довгі хочеться саме зараз? Найпростіший спосіб - наростити!

Зміст

 • Історія поява
 • Процес нарощування
 • Мінуси і плюси
 • Які є альтернативи

На сьогоднішній день існує декілька основних методик. Але у кожної є серйозні недоліки. Капсульний спосіб псує структуру рідних волосся, а стрічкове не можна робити на короткі і рідке волосся ... Так було до тих пір, поки не з'являлося ультразвукове нарощування волосся - метод, який поєднав плюси гарячого і холодного способу.


Історія поява

Нарощування волосся ультразвуком - на сьогоднішній день, є одним з найпопулярніших і сучасних методів подовження волосся. Винайшов його в 2006 році голлівудський перукар, втомлений слухати скарги своїх клієнтів про те, що після традиційного нарощування волосся псуються і втрачають свій вигляд, і він з'єднав два способи нарощування волосся капсульне і холодне.

Він об'єднав з цих двох методик саме краще. Взявши за основу щипці, які використовуються в італійському нарощуванні, він винайшов апарат, який плавить капсули не під впливом температур, а під впливом ультразвуку. До речі, вартість самого приладу відносно не висока і починається від $ 100 (професійні дорожче).

Процес нарощування волосся ультразвуком

Ультразвукове нарощування відноситься до капсульних нарощуванню. У такому подовженні використовують тільки натуральні пасма, тому ви зможете дозволити собі зробити фарбування, або ж хімічну завивку.

Технологія нарощування волосся полягає в тому, що спеціальним приладом, який розм'якшує капсули без допомоги високих температур, а під впливом ультразвукових імпульсів, отже, не шкодить волоссю і шкірі голови. Закріплюються донорські прядки за рахунок спеціальних кератинових капсул. Вони забезпечує довгу носку наращённих пасом, так само захищають натуральні пасма від випадіння разом з донорськими.

Використовувана капсула - це синтетичний полімер, штучно створений кератин, який складається з волокон і максимально наближений по складу до складу наших волосся.


Майстер відступає від коренів приблизно на 1 сантиметр, потім бере приготовлену тонку пасмо донорських волосся і акуратно припаює її до натуральних волоссю клієнта. Таким методом, можна подовжити волосся не більше ніж на 60 сантиметрів. Таке нарощування волосся капсулами вважається найбезпечнішим і щадним на сьогоднішній момент.

Догляд за ультразвуковим нарощуванням

Особливий догляд за такими волоссям не потрібно, звичайне миття голови з шампунем, але варто потурбуватися про щітці для розчісування, бажано віддати перевагу натуральним матеріалам - щетині. Так само можна користуватися звичайними щітками з рідкими зубами.

Прочісувати варто спочатку всю довжину, а потім ретельно коріння. В інших способах нарощування волосся, рекомендується, що б барвник не потрапляв на волосся, але не в цьому випадку, Ви зможете фарбувати і тонувати волосся без всяких побоювань.

Корекція нарощування

Так як волосся у людини постійно зростають, то ні в якому разі не можна забувати про корекцію. Дана процедура в середньому проводиться раз на 2-3 місяці.

На жаль, корекція триває набагато довше, ніж саме нарощування. Наращённие прядки знімаються з відросло пасом і перепоювати на нове місце, ближче до коріння.

При правильної та своєчасної корекції, прядки можна використовувати протягом півроку. Не менш важливим фактором є те, що корекцію необхідно робити у того майстра, який Вам нарощував волосся.

Мінуси і плюси

 • У першу чергу це вартість послуги, вона коливається від 15 тисяч рублів і вище.
 • Дуже трудомістка і довга корекція займає час більше ніж саме нарощування.
 • Не можна наносити різні маски, бальзами, кондиціонери, масла, сироватки, спреї і т.д. на капсули, інакше вони размягчатся і пасма відпадуть.

Не менш важливим вважається те що, перед процедурою ультразвукового нарощування ваші волосся повинне бути абсолютно здорові, якщо вони рясно випадають, то варто відкласти цю процедуру. Фарбувати коріння після того як вони відросли, можна, але робити це потрібно так, що б барвник не потрапив на капсули, або ж можна пофарбувати тільки верхній шар на яких немає капсул.

Позитивні сторони: 

 • сам роботи виконується досить швидко - приблизно 1-2 години;
 • використання натуральних пасом;
 • рідні пасма при нарощуванні не наражати теплового впливу;
 • наращённие пасма не втрачають свій вигляд і не вичісують;
 • капсули абсолютно не відчутні од шаром локонів;
 • в даному нарощуванні можливі фарбування, тонування, різні зачіски і т.д;
 • можна відвідувати басейни, солярії, лазні, сауни, так само морська вода їм не як не зашкодить.

Ще одним плюсом цієї процедури являеться те, що вона може використовуватися при нарощування на відносно коротке волосся - від 10 сантиметрів.

Які є альтернативи для коротких і слабких волосся?

Існує спеціальна методика мікронаращіванія волосся. Виробляється вона гарячим методом, так само як і в класичному капсульному за допомогою неорганічної смоли.

Дане подовження є досить комфортним в шкарпетці, корекцію необхідно робити кожні 4 - 6 місяців. Так само можна наростити дрібні прядки в зоні чубчика і скронь, бо капсули, дуже маленькі і прозорі, за рахунок чого наращённие локони виглядають дуже ефектно і природно.

Мінуси мікронаращіванія

 • довга процедура 6-7 годин
 •  дане нарощування є одним з найдорожчих
 • смола є неорганічним матеріалом - ніякої користі для локонів вона не несе.

Плюси даного подовження

 • пасма беруться дуже тонкими, тому, під шаром волосся їх невидно;
 • можливість носіння різних зачісок;
 • не вимагає спеціального догляду;
 • після зняття пасом, не залишаються заломи;
 • немає протипоказань, навіть дівчата з дуже рідкісними волоссям або ж з облисінням могул дозволити собі дане нарощування;
 • можливість відвідувати сауну, лазню, басейн, так само морська вода не зашкодить капсулам.

Дана методика одна з небагатьох, яка не вимагає частої корекції. Так як прядки зовсім тонкі, вони не обтяжують відросла пасмо волосся. Строк носіння нарощені прядок становить від 3 до 6 місяців, потім необхідна корекція.

Кожне нарощування по-своєму добре і у кожного є свої мінуси. Перед процедурою дізнайтеся у майстри, як правильно доглядати за нарощеними локонами, чи необхідна спеціальна косметика та аксесуари. Якщо ви випрямляєте або накручуєте волосся, обов'язково проконсультуйтеся у майстра.

Ходіть до перевірених майстрам, тому що нарощування волосся - це серйозний крок, і якщо потрапити до учня, то можна потім дуже пошкодувати про це. Ознайомтеся ще раз з методами, виберіть кращий для себе і не сумнівайтеся в своїй красі!