Чи допомагає обруч для схуднення прибрати живіт і боки


На жаль, одного лише схуднення мало для отримання красивої жіночної фігури. Так, зайві кілограми при схудненні йдуть, але це ще не гарантує появи тонкої витонченої талії. У цьому місці, на жаль, жирові відкладення з'являються першими, а зникають останніми. Чи можна вирішити проблему можна за допомогою простого снаряда під назвою обруч для схуднення? Давайте розбиратися ...

Зміст

 • Переваги
 • Рекомендації новачкам
 • Вибір обруча
 • Відкиньте сумніви
 • Протипоказання
 • Чи допоможе чоловікам?

Переваги


Як відомо, всі дівчатка в дитинстві обертали його, і всі жінки прекрасно пам'ятають, як це робиться. Різниця лише в тому, що тоді він був для вас іграшкою, а зараз засобом досягнення заповітної мети. Обруч не вимагає від вас спеціальної підготовки. Можна його обертати, дивлячись телевізор або розмовляючи по телефону. Але, тим не менш, це заняття буде все одно являти собою повноцінну спортивну тренування, при якій губляться калорії, зміцнюються м'язи, поліпшується стан внутрішніх органів.


Таким чином, можна легко помітити, що вправи з обручем мають ряд переваг:

 • Простота використання;
 • Легкість транспортування снаряда;
 • Не потрібно спеціальна підготовка;
 • Можливість суміщення з іншими заняттями;
 • Можливість поєднання з іншими вправами;
 • Висока ефективність.

Рекомендації новачкам

 1. На самому початку занять беріть полегшений обруч для талії. У міру звикання до занять переходите на більш важкий або обважнювати наявний.
 2. Перед обертанням обруча рекомендується зробити кілька вправ розминок.
 3. Починайте тренування з 5 хвилин в день, поступово доводячи їх до півгодини.
 4. Не лякайтеся появи на тілі синців. Перший час надягайте на тренування широкий пояс або товстий светр.
 5. Під час тренування тримайте ноги на ширині плечей або ширше. М'язи попереку і черевного преса тримаєте в напрузі, це підвищить ефективність ваших занять.
 6. Дотримуйтесь регулярність занять. Навіть при повній відсутності часу виконуйте хоча б кілька обертальних рухів, що дозволить закріпити результати попередніх тренувань.
 7. Повертайте обруч для схуднення за годинниковою стрілкою. Щоб не травмувати спину, рухайтеся без різких рухів спокійно і рівномірно.
 8. Займайтеся під музику, це посилить ваш позитивний настрій.

Вибір обруча

Перед тим, як навчитися крутити обруч, його потрібно придбати. Мабуть, це один з найпростіших тренажерів. Для його правильного вибору, скористайтеся нашими порадами. Як вже говорилося, для перших занять, потрібен буде легкий пластмасовий обруч.

Для подальших занять підготуйте більш важкий снаряд. У магазинах пропонуються моделі вагою до 3-х кілограм. Дуже зручні конструкції, що складаються з розбірних секцій, які можна додавати в міру необхідності.

Якщо крім основної мети переслідується ще й мета боротьби з целюлітом, придбайте обруч, оснащений зсередини масажними кульками, так званий масажний обруч. Такий вигляд мають велика частина пропонованих нині хула-хупів. При покупці потрібно стежити, щоб ці кульки були м'якими і проверталися навколо своєї осі. В іншому випадку ви ризикуєте отримати садна і синці на тілі. Також необхідно простежити за якістю виконання всієї поверхні обруча. Не повинно бути зазубрин або гострих країв, що ушкоджують шкіру.

При виборі обруча для схуднення також слід враховувати ваш зріст. Для того, щоб вибір стався відповідно зростанню, потрібно встати і прикласти його до себе. Снаряд повинен доходити до ваших нижніх ребер.

Можна купувати, наявні в продажі гнучкі хула-хупи. Вони дають можливість використовувати їх ще й як еспандер.

Існують також моделі з вбудованими датчиками, які показують кількість обертів і число витрачених калорій. Для тих, хто особливо стурбований схудненням, така модель буде підтвердженням, що втрата калорій дійсно відбувається.

Купуючи вподобаний снаряд, не забувайте, що запорука успіху укладений не в ньому, а в ваших стараннях. Головне, не тільки правильно крутити обруч, а й робити це з максимальною регулярністю.

Відкиньте сумніви

Іноді лунають сумніви-чи дійсно обруч допомагає прибрати живіт? Аж надто простим здається багатьом цей спосіб. Але варто тільки почати і результат не змусить довго чекати.

Доведено, що при простому тридцятихвилинному обертанні обруча спалюється близько 200 калорій, а при більш складних варіантах вправ до 300.

Велика дієвість цього дійсно нескладного вправи пояснюється цілеспрямованою роботою над проблемними зонами, а, особливо, багаторазовими її повтореннями.


Судіть самі, якщо навіть за одну секунду, ми виконуємо кілька обертань, то, скільки їх станеться за шістдесят секунд або тридцять разів по шістдесят? Давайте порахуємо. Тепер стає зрозумілим, чому регулярно займаючись з обручем, дуже важко не схуднути. Крім спалювання калорій відбувається моделювання талії, поліпшується циркуляція крові і лімфи, зміцнюються м'язи і значно поліпшуються обмінні процеси у всьому організмі.

Протипоказання

У більшості випадків обруч для схуднення відгуки має самі позитивні, скарги після його застосування, як правило, тільки на легкі синці в перші дні занять. Але строгі медики і тут виносять свої попередження.

Не рекомендують займатися з обручем:

 • вагітності навіть малих термінів;
 • в перший час після пологів;
 • наявності захворювань печінки і нирок;
 • захворюваннях яєчників;
 • під час критичних днів;
 • в літньому віці і людям із захворюванням суглобів.

Чи допоможе чоловікам?

Іноді доводиться чути запитання, чи можна чоловікам таким способом боротися зі знаменитим чоловічим пивним животиком? Хочеться у відповідь на це сказати, що чоловік теж людина і всіляке прагнення з його боку до естетики вітається. Але тут виникає одне «але», що полягає в особливостях чоловічої фігури.

На відміну від жінок вони не мають характерного більш-менш вираженого звуження в області талії. Обручу для схуднення ні на чому буде затриматися, і він буде постійно зісковзувати вниз. Все ж, тим чоловікам, кому вдасться подолати цю обставину, цілком можна застосовувати цей спосіб для того, щоб прибрати живіт.

Як бачимо, серед безлічі способів підтримування належної фізичної форми, заняття з обручем досить популярні. Справа не тільки в ефективності цього тренажера при вирішенні проблем зниження ваги і корекції фігури. Вправи з ним попутно покращують координацію рухів, надають гнучкість і артистичність. Звичайно, для поліпшення результату рекомендується все ж поєднувати тренування зі здоровим і збалансованим харчуванням.