QOOL-епіляція відгуки й опис процедури


Боротьба з небажаними волоссям на обличчі і тілі - одна з найактуальніших завдань сучасної косметології. Час не стоїть на місці, технології безперервно удосконалюється, з'являються все нові ефективні методи. Сьогодні ми поговоримо про найсучаснішому і нешкідливий спосіб видалення волосся. Вам що-небудь говорить словосполучення Qool-епіляція?

Зміст

 • Переваги лазерної Qool-епіляції
 • Протипоказання до лазерної Qool-епіляції
 • Важливі факти про Кул-епіляції

Qool-епіляція - це спосіб видалення волосся за допомогою спеціального лазера. Але відмінна особливість qool-методу в тому, що апарат впливає тільки на волоски. Таким чином, больові відчуття зводяться до мінімуму і ви відчуваєте лише легке поколювання.


Метод лазерної Qool-епіляції унікальний і сильно відрізняється від інших лазерних способів. Він запатентований в Європейському Союзі і не має аналогів в даний час.

Переваги лазерної Qool-епіляції

Перше, і, мабуть, найважливіше - безпека. Лазерний промінь не зачіпає шкіру і ніяк не впливає на неї. У ході процедури навколишні тканини не будуть травмовані, що важливо. Ніяких рубців, опіків і порушень пігментації!


Це «холодний» спосіб лазерної епіляції - ні волосся ні шкіра не нагріваються під час процедури. Ефект досягатися за рахунок механічного руйнування клітин, які відповідають за ріст волосся на тілі. Це відбувається в слідстві резонансних коливань молекул меланіну, але недостатньо інтенсивних щоб викликати нагрівання. Під час процедури ви не відчуєте ні болю, ні дискомфорту, лише легке поколювання і тепло.

Враховуючи безпеку даної процедури, проводити її можна в будь-який сезон. А також ви можете сміливо ніжитися під променями сонця і навіть ходити в солярій після епіляції, не боячись завдати шкоди шкірі.

Неважливо, який у вас тип шкіри або колір волосся - лазерна Qool-епіляція (Кул-епіляція) буде однаково ефективна в будь-якому випадку. Результат від неї може зберігатися до 10 років.

Внимание !!! Сиві і світле волосся не піддаються лазерної епіляції. Для їх усунення необхідно пройти курс фотоепіляції.

Протипоказання до лазерної Qool-епіляції

 • загострення хронічних захворювань
 • онкологічні процеси в організмі
 • туберкульоз
 • варикоз (якщо ви хочете зробити епіляцію ніг)
 • вагітність

Ціна на Qool-епіляцію трохи вище, ніж на інші процедури. Звичайні способи лазерної епіляції і фотоепіляції хоч і мають більш низьку вартість, але при цьому не відрізняються безпекою.

Системи охолодження шкіри, застосовувані в них, служать лише для того, щоб притупити больові відчуття, не знижуючи при цьому небезпека перегріву глибоких шарів епідермісу. Звідси висновок: не варто економити, коли справа стосується власного здоров'я.

Для прикладу наведемо середню вартість Qool-епіляції основних зон в Москві, щоб ви змогли оцінити приблизний діапазон цін:

 1. Зона бікіні - $ 150
 2. Зона пахвових западин - $ 100
 3. Зона обох ніг (входять гомілки і стегна) - $ 500
 4. Зона над губою - $ 100
 5. Руки - $ 250

Відгуки про Qool-епіляції говорять самі за себе - стійкий результат, безпека і прийнятна вартість процедури гідно оцінені. Все більше і більше людей схиляються на користь такого методу видалення волосся. Безумовно, є й ті, кого результат не задовольнив на всі сто відсотків, але слід зазначити, що випадків травмування шкіри зафіксовано не було.

Важливі факти про Кул-епіляції

 1. На жаль, видалити небажане волосся раз і назавжди не вийде. Але Qool-епіляція допоможе забути про них на довгий час. Адже суть процесу полягає в руйнуванні волосяного фолікула, який знаходиться на глибині п'ять міліметрів. Волоски стануть рідше і м'якше на дотик, сповільниться їх зростання.
 2. Для досягнення потрібного результату необхідно пройти кілька процедур - приблизно вісім сеансів, проводити які слід раз на два тижні.
 3. Метод дає гарантію, що у вас не з'являться надалі врослі волоски.
 4. Не можна користуватися будь-якими косметичними засобами за дванадцять годин до початку сеансу щоб уникнути ускладнень.
 5. Можна стверджувати, що це найбільш безпечна процедура позбавлення від небажаного волосся на сьогоднішній день.

Тепер ви знаєте ще про один неперевершеному методі видалення волосся. Безпека, ефективність і безболісність - ось його основні характеристики. Якщо ви вирішили вдатися до даного способу, уважно вивчіть протипоказання і рекомендації, благо їх зовсім небагато. Вибирайте для себе тільки найкраще. Адже всі ми пам'ятаємо, що скупий платить двічі!