Біоревіталізація відгуки і протипоказання популярної методики омолодження


Багато жінок шукають шляхи омолодження за допомогою натуральних препаратів, щоб якнайдалі відсунути візит до пластичного хірурга або взагалі його уникнути. Біоревіталізація гіалуроновою кислотою дозволяє відновити нормальний рівень зволоженості шкіри, тим самим, забезпечивши клітинам оптимальні умови для повноцінного функціонування.

Зміст

 • Загадкове речовина - гіалуронова кислота
 • Як проходить процедура?
 • Лазерна біоревіталізація

Залишимо опис історії відкриття гіалуронової кислоти в стороні, краще приділимо увагу практично корисної інформації. Безліч жінок вже випробували на собі дію биоревитализации, але далеко не всі мають уявлення про її дії на тканини.


Загадкове речовина - гіалуронова кислота

Чому загадкове? Зараз ви всі дізнаєтеся!
Гіалуронова кислота, введена з метою биоревитализации

 • Прискорює ділення фібробластів;
 • Стимулює вироблення ендогенної (власної) гіалуронової кислоти;
 • Активізує синтез еластину і колагену;
 • Сприяє проростанню нових судин мікроциркуляторного русла;
 • Регулює активність сальних залоз.

Одна молекула ГК здатна утримувати близько 500 молекул води, що робить її рекордсменом серед зволожувачів.


Зовнішні ефекти, які дає биоревитализация:

 • Зволоження;
 • Відновлення еластичності і тонусу шкіри;
 • Здоровий колір обличчя;
 • Ліквідація дрібної сітки зморшок;
 • Вирівнювання дефектів шкіри (рубці постакне).

Крім зовнішніх ефектів, які помітні до півроку, біологічно більш значущі приховані процеси, що протікають в глибоких шарах дерми з удвічі більшою тривалістю.

Препарат для биоревитализации являє собою в'язкий гель, чим більше концентрація гіалуронової кислоти (ГК), тим щільніше консистенція гелю. Вводиться препарат внутрикожно у вигляді окремих крапель, які під дією ферментів гіалуронідази тануть як крижинки, поступово вивільняючи біологічно активні компоненти - олігосахариди. Щільність гелю обумовлює тривале перебування препарату в дермі, за рахунок чого встигає активізуватися власна система синтезу ГК і волокон (колагену і еластину).

ГК є міжклітинним наповнювачем. Уявіть собі матрац: пружини це волокна дерми, а наповнювач між ними і є ГК.

З віком кількість міжклітинної наповнювача знижується, і на шкірі з'являються зморшки, тому що наповнювача не вистачає, і поверхневі шари починають просідати.

Біоревіталізація допомагає загальмувати процес старіння за рахунок заповнення необхідної кількості ЦК.

Гіалуронова кислота для біревіталізаціі зараз отримують шляхом бактеріального синтезу. Раніше її добували з півнячих гребенів, тому було безліч алергічних реакцій. На даний момент переносимість препаратів гіалуронової кислоти дуже хороша, індивідуальні реакції вкрай рідкісні.

Як проходить процедура?

Насамперед проводиться демакияж, далі шкіру дезінфікують хлоргексидином і накладають анестезуючий крем під плівку на півгодини.

Це важливо! Лікар повинен показати упаковку з препаратом, щоб ви переконалися в терміні придатності і були впевнені в тому, який препарат вам вводять. Упаковку розкривають на ваших очах.

Коли час впливу крему закінчено лікар починає вводити препарат, ретельно опрацьовуючи проблемні місця. Методика введення препарату може бути різною. Найчастіше ГК вводиться папульной вкол за вколо, але може бути застосована техніка біоармірованія, коли препарат вводять у вигляді сітки в тих місцях, де потрібна додаткова підтримка шкіри. Пошкодження, викликані проколом голки, запускають процес синтезу колагенових волокон, так формується новий підтримуючий каркас.

Після процедури можуть залишитися невеликі синці, які дуже швидко проходять. Прискорити цей процес допоможе гепариновая мазь або Траумель. Папули після ін'єкцій тримаються два три дні (терміни індивідуальні і залежать від активності гіалуронідази), поступово уплощаясь. Якщо ви зробили биоревитализацию в п'ятницю, то в понеділок вже спокійно можна йти на роботу. Перших компліментів можете очікувати не раніше, ніж через два тижні.

Зазвичай однієї процедури ревіталізації вистачає тільки молодим дівчатам, шкіра яких постраждала від відпустки на морі або надмірного захоплення господині солярієм. У всіх інших випадках необхідно кілька сеансів від 2 до 4, кратність введення визначається лікарем, виходячи зі ступеня вікових змін і вимог протоколу кожного конкретного препарату. Перерва між сеансами два тижні. Далі проводять підтримуючі одно-дворазові процедури раз на півроку.

Рада косметологів: якщо ви зібралися провести відпустку в екзотичних країнах з активним сонцем, зробіть одну процедуру биоревитализации до, і одну після поїздки. ГК охоронить шкіру від сонячної агресії і пересихання.

Деякі обмеження є у будь-яких лікарських маніпуляцій, біоревіталізація протипоказання теж має:

 • Гострі інфекційні захворювання;
 • Герпес в стадії загострення (при хронічній герпетичної інфекції за тиждень до ін'єкцій призначають противірусні препарати, наприклад, Ацикловір, для попередження загострення);
 • Запалення шкіри в області корекції;
 • Психічні особливості (панічна боязнь ін'єкцій, істерія);
 • Онкологічні захворювання;
 • Системні аутоімунні захворювання;
 • Індивідуальна непереносимість ГК.

У термінах лікарської косметології знаються тільки профі, у решти в голові виникає плутанина.

Біоревіталізація і мезотерапія, що краще?

Біоревіталізація - це та ж мезотерапія, тільки гіалуроновою кислотою, і відповідь на ваше запитання, милі дами, такий: краще те, що в даний час і конкретно для вас визнає за необхідне косметолог.

Мезотерапія - це введення в шкіру спеціальних препаратів, які допомагають вирішувати різні проблеми. Дуже часто ці процедури призначаються спільно, наприклад, спочатку відновлюється водний баланс шкіри, запускаються власні механізми омолодження за рахунок біревіталізаціі, а потім підготовлена ​​шкіра вже краще засвоює запропоноване їй меню з мезококтейль. Результат після такої терапії буде більш вираженим, ніж при процедурах, проведених окремо.

Відгуки про биоревитализации в основній своїй масі позитивні. Очікування клієнток найчастіше виправдовуються. Деяке непорозуміння виникає, коли косметолог не доніс до клієнтки основну суть биоревитализации. Ефект від цієї процедури не може бути миттєвим, він відстрочений і поступово наростає з кожним сеансом.

Ви помічаєте, що шкіра «згадує», якою вона була в молодості. І навіть, якщо в дзеркалі результат вже не видно, то на гістологічному рівні активізація процесів життєдіяльності клітин зберігається до року. А потім, якщо не робити підтримуючих процедур, час знову бере своє, як би сумно це не звучало.

Лазерна біоревіталізація

Мовою косметологів биоревитализация - введення в шкіру гіалуронової кислоти за допомогою голки або безін'єкційна. Якщо вводиться щось інше, це вже мезотерапія.
Естетична медицина - галузь дуже динамічно розвивається. Майже щороку з'являються різні новинки, однієї з них є лазерна біоревіталізація.


Молекула гіалуронової кислоти досить велика, щоб проникнути через епідерміс углиб шкіри. Зовнішнє її нанесення дає зволоження тільки самих верхніх шарів епідермісу і далі рогового шару їй не пройти. Вчені уми винайшли нано технології і розділили велику молекулу ГК на кілька фрагментів.

Під дією лазерного випромінювання строго заданих параметрів, в шкірі відкриваються транспортні канальця, за якими ці нано молекули проникають в глибокі шари шкіри. Під дією того ж випромінювання пазл з нано фрагментів збирається в повноцінну молекулу ГК і вона виявляється вже в потрібному місці.

Незаперечні плюси лазерної біоревіталізації:

 • Процедура приємна, можна розслабитися і отримати задоволення;
 • Немає видимих ​​слідів на шкірі і відразу можна йти хоч на побачення, хоч на ділову зустріч, хоч на знімальний майданчик;
 • Більш рівномірний розподіл ГК в шкірі;
 • Ефект зіставимо з класичним методом.

Ціна биоревитализации як лазерної, так і класичної, розташовується в одному ціновому коридорі, тому вибір за вами. Але все-таки безін'єкційна биоревитализация позбавлена ​​дуже важливої ​​ланки - відповіді на пошкодження, за рахунок якого стає можливим контрольований фіброз на тих ділянках, де шкіра потребує додаткового зміцненні та підтримці. У кожному разі, порадитися з косметологом і прислухатися до його думки не зашкодить.

Кочеткова Ольга Олександрівна, лікар дерматокосметолог