Векторний ліфтинг обличчя відгуки і фото результатів процедури


Старіння шкіри проявляється не тільки в її сухості, втрати еластичності, появі зморшок, складок, пігментації, а й у такому неминуче явище, як гравітаційний птоз особи.

Зміст

 • Гравітаційний птоз і його роль в старінні особи
 • Векторний ліфтинг: суть методики

Справитися з такою проблемою раніше могла тільки пластична хірургія, але медицина не стоїть на місці і сучасні методики безоперационного омолодження дозволяють на тривалий час відтягнути необхідність операції, а в деяких випадках навіть уникнути її. Одним з ефективних методів боротьби з віковими змінами шкіри є векторний ліфтинг.


Гравітаційний птоз і його роль в старінні особи

Все в цьому світі піддається законам фізики, і людський організм - не виняток. Гравітація - це та сила, яка притягує все живе і неживе до Землі. Тканини людини теж підкоряються гравітаційній силі і з часом, коли тургор їх слабшає, вони обвисають під дією цієї невидимої сили. Дане явище отримало назву гравітаційного птозу.

Під дією гравітації м'які тканини опускаються вниз. Це призводить до втрати чіткого контуру овалу обличчя, розвитку носогубних складок, опущення брів і куточків рота, провисання повік, щік, появі "зморшок маріонетки". Під дією земного тяжіння змінюються не лише форма обличчя, але і його розміри. Воно розпливається, втрачає чіткість свого контуру (утяжеляется і збільшується поперечний розмір нижньої третини особи). Такі зміни зачіпають не тільки обличчя, а й підборіддя, зону декольте і інші ділянки тіла.

З часом, коли процеси старіння шкіри беруть своє, еластичність і тургор тканин значно слабшають, що в першу чергу пов'язано з недостатнім утворенням колагенових волокон в SMAS-системи шкіри обличчя.

SMAS-система - це анатомічна особливість будови м'язів і шкіри, яка забезпечує багату міміку людини. Вона складається з мімічних м'язів, які "зшиті" з апоневротическим шаром шкірного покриву.

При цьому, коли скорочуються м'язи, вони тягнуть за собою шкіру, що і змінює вираз обличчя. Дана анатомічна структура виконує роль каркаса, який підтримує форму обличчя. Коли кількість колагену зменшується в SMAS-системі, то і змінюється контури особи під дією гравітації. Векторний ліфтинг обличчя спрямований на зміцнення даного каркаса, що дозволяє підтримувати його молоді контури.

Векторний ліфтинг: суть методики

Векторний ліфтинг або біоармірованіе - це безопераційна ін'єкційна методика омолодження, суть якої полягає у введенні вглиб шкіри препаратів стабілізованої гіалуронової кислоти по спеціальних лініях (векторах), створюючи при цьому каркасну мережу.

Така новостворена коллагеновая мережу створює штучне стяжение тканин, спрямоване від периферії до центру.

Дану процедуру можна вважати різновидом контурної пластики. Крім того, для біоармірованія використовують ті ж препарати - філери на основі гіалуронової кислоти, колагену та інших речовин.

Як саме векторний ліфтинг омолоджує шкіру?

При введенні в шкіру голки з гіалуроновою кислотою створюються мікроранки і мікроканали, які заповнюються нитками філлера, що не дає можливості таким утворенням затягнутися. Навколо цих каналів формується процес мікрофіброза (обростання сполучною тканиною, колагенові і еластинових волокнами). Мікрофіброз створює штучну мережу, яка виконує роль механічного каркаса - шкіра підтягується, усуваються ознаки її старіння і провисання.

Як дізнатися чи потрібно вдаватися до процедури векторного ліфтингу?

Зазвичай до такої методики омолодження звертаються люди від 30 до 50 років. Але існує один дуже простий тест, який дозволить визначити, чи потрібен вам векторний ліфтинг.

Перед дзеркалом нахиліть свою голову набік і ретельно спостерігайте за будь-якими змінами: якщо контури змінилися, тканини трохи провисли, помінялася форма овалу обличчя, з'явилися складочки, то пора вдатися до процедури ліфтингу.

Чого очікувати під час біоармірованія?

Методика підходить для будь-якої ділянки обличчя, який піддається гравітаційному птоз.


Всю процедуру можна розділити на кілька етапів:

 • перед тим, як приступити до виконання підтяжки обличчя, здійснюють анестезію місцевими знеболюючими засобами (спеціальний крем наносять на 30 хвилин);
 • проводять необхідну розмітку ділянки спеціальним косметологічним маркером, малюють ромби, починаючи з центру, і просуваючись до периферії;
 • дезінфекція оброблюваної ділянки;
 • біологічне армування особи - роблять ін'єкції гелевими філлерамі на всю довжину голки, обробляють всі сторони намальованих ромбів, філери вводять лінійно (у вигляді тоненьких ниток на зворотному пута шприца).

Ефект від процедури помітний відразу ж. Але щоб домогтися максимального результату, необхідно здійснити 3-4 сеансу з інтервалами в 3-4 тижні. Якщо почитати відгуки про векторному лифтинге, то можна зробити висновок, що процедура дозволяє створити потужний інтрадермально механічний каркас, який захищає шкіру від дії гравітації від 6 місяців до 1,5 року.

Тривалість цього проміжку часу залежить від використаного філлера, індивідуальної реакції організму на біоармірованіе, після чого курс потрібно повторити.
З часом, коли введений філлер починає повільно розсмоктуватися активуються процеси синтезу власного колагену, що пролонгує і посилює ефект від підтяжки.

Процедура при правильній техніці виконання і якісному Філер за своєю ефективністю не поступається кругової підтяжки обличчя (пластичної операції).

Показання до процедури

Вдатися до методики необхідно в таких випадках:

 • гравітаційний птоз м'яких тканин;
 • опущення брів, куточків рота;
 • провисання щік, повік;
 • втрата чітких контурів особи;
 • глибокі носогубні складки;
 • зміцнення тургору і еластичності шкірного покриву;
 • корекція зморшок, овалу обличчя.

Протипоказання

Не можна виконувати векторний ліфтинг в таких випадках:

 • захворювання крові з поганою згортанням;
 • прийом антикоагулянтних засобів;
 • активне інфекційне захворювання;
 • підвищена температура тіла;
 • дерматологічні захворювання в області уколів;
 • вагітність і лактація;
 • хронічні декомпенсовані захворювання внутрішніх органів;
 • психічні порушення, епілепсія;
 • схильність до формування келоїдів.

Філер Радіесс і біоармірованіе

В основному для векторної підтяжки використовують препарати на основі гіалуронової кислоти (IAL ACP, Restylane Vital, Perfectha derm, Belotero soft, Teosyal First lines, Uviderm ultra 2 та ін.). Радіесс (Radiesse) - це унікальний філлер (детально про нього ми розповідали в попередній статті), який відрізняється від своїх аналогів і має кілька переваг:

 • тривалий ефект (до 2 років);
 • безпека;
 • добра переносимість;
 • унікальний склад, до якого входять мікрокристали гідроксиапатиту кальцію і гелева основа.

Завдяки унікальному складу філлера, векторний ліфтинг Радіесс має подвійну дію. Відразу після введення гель створює ефект розгладження складок і мімічних зморшок, зникають запалі ділянки і обвислі вилиці, повертаються чіткі контури овалу обличчя.


Сучасне суспільство вимагає не тільки від жінок бездоганного зовнішнього вигляду, а й від чоловіків. Щоб бути успішним, потрібно і виглядати відповідно. Методи безоперационного омолодження, зокрема біаормірованіе, допоможуть у цій нелегкій боротьбі з часом.