Використання мезороллер від целюліту - відгуки та методика застосування в домашніх умовах


Кожна молода сучасна жінка мріє про красиве і підтягнутою фігурі, і готова заради цього на багато подвиги. Сучасні технології в індустрії краси не стоять на місці і пропонують все нові і нові засоби боротьби за ідеальну шкіру. Одна з таких новинок - мезороллер від целюліту.

Зміст

 • Показання до застосування мезороллер
 • Ефективність використання мезороллер проти целюліту
 • Що являє собою мезороллер?
 • Методика використання мезороллер в умовах салону краси
 • Методика застосування мезороллер в домашніх умовах
 • Протипоказання і можливі ускладнення

Цей досить простий прилад допоможе позбутися не тільки від недоліків фігури, але і побороти дрібні зморшки на обличчі. У нашій статті ми розглянемо особливості застосування мезороллер при целюліті, механізм його впливу на шкіру, ефективність та можливі протипоказання.


Показання до застосування мезороллер

Показань до застосування мезороллер не так вже й багато, до них відносяться:

 • корекція вікових змін шкіри. На практиці доведено, що використання цього приладу дозволяє розгладити зморшки, поліпшити тургор шкіри і підтягти контур обличчя;
 • боротьба з гіперпігментацією;
 • лікування алопеції або поліпшення росту волосся;
 • усунення рубцевих змін шкіри після акне;
 • лікування целюліту.

Обгрунтування ефективності застосування мезотерапії для корекції вікових змін шкіри

Щоб зрозуміти, чому ін'єкції краси дають хороший результат у боротьбі зі старінням, потрібно торкнутися питань фізіології. Так, краса і молодість шкіри залежить від кількості еластичних і колагенових волокон, які синтезують фібробласти.

З роками активність фібробластів поступово знижується, і починають з'являтися вікові зміни. Ось тут-то і приходить на допомогу процедура із застосуванням мезороллер, для якої використовуються різні коктейлі. Найчастіше використовують гіалуронову кислоту.

Крім того, мікроін'єкції стимулюють приплив крові до шкіри і активацію в ній процесів репарації і регенерації. На відміну від звичайної процедури мезотерапії використання мезороллер дозволяє одномоментно виробляти сотні мікроуколов.

Ефективність використання мезороллер проти целюліту

Подивимося тепер, що собою являє целюліт і які його причини. Дотепер точної причини розвитку подібних жирових відкладень у жінок не виявлено. Що цікаво, в середні віки наявність целюліту було ознакою краси і достатку. А зараз представниці прекрасної статі вкладають чималі кошти, щоб від нього позбавитися.

Патофізіологія целюліту полягає в затримці міжклітинної рідини між адипоцитами. Якщо не вжити жодних заходів на цій стадії, то процес буде прогресувати. Так, на другій стадії утворюються перегородки зі сполучної тканини, а набряклість і горбистість посилюється. Використання мезороллер при целюліті стимулює розсмоктування міжклітинної рідини, активацію обмінних процесів у зоні впливу, а також покращує крово- і лімфоотток.

Крім того, тісний контакт металевих предметів зі шкірою викликає утворення в тканинах і клітинах хімічних сполук, тим самим стимулює перебіг в них обмінних процесів.

Що являє собою мезороллер?

Розглянутий прилад має ще інші назви як скальпроллер або дермороллер. Він має вигляд довгої зручної ручки з валиком на кінці. На валику розташовані маленькі титанові голочки, діаметром 0,07 мм, а довжина коливається від 0,25 мм до 3 мм. Кількість голок варіює від 150 до 540 штук.

Головним призначенням цього нескладного приладу є внутрішньошкірне введення лікарських засобів. Всі мезороллер можна розділити на ті, які призначені для салонного використання і ті, які можна використовувати вдома.

Перевага використання мезороллер при лікуванні целюліту

Тепер розберемося, які ж переваги має процедура, яка виконується за допомогою спеціального ролика в порівнянні з класичною мезотерапией. До них відносяться:

 • лікарські засоби проникають углиб шкіри при використанні мезороліка у багато разів ефективніше;
 • не зазначалися побічні ефекти;
 • під час проведення процедури пацієнтка не зазначає дискомфорту;
 • косметологічні сироватки прекрасно засвоюються клітинами шкіри;
 • використання мезороллер активно стимулює синтез колагенових волокон;
 • під час процедури немає больових відчуттів, що дозволить клієнтові займатися запланованими справами після відвідування косметолога;
 • відсутність травматизації епідермісу;
 • після процедури з використанням мезороллер не потрібно реабілітація.

Методика використання мезороллер в косметичних салонах

Тепер по етапах розпишемо антицелюлітну процедуру з використанням мезороллер в салоні.

 • перш ніж приступити до самої процедури, слід виконати поверхневий пілінг. Для цього на шкіру проблемної зони наносять спеціальний розпушувач;
 • після цього місце, яке буде піддаватися впливу мезороллер, обробляють антисептиком;
 • на шкіру наносять спеціальний гель, який містить активні жиросжигающие речовини з розрахунку 1 мл на 1 см квадратних тіла. Що, ще характерно, цей гель можна повторно наносити після проведення процедури;
 • розмір голок для мезороллер при целюліті вибирають залежно від стадії процесу. Так, на більш пізніх стадіях вибирають голки з більшою довжиною і діаметром.
 • тепер, коли шкіра повністю підготовлена ​​до процедури, можна приступити до основного етапу - використанню мезороллер. Слід ретельно проходити всю ділянку проблемної зони, адже в неопрацьованих ділянках не буде такого ефективного всмоктування препарату, що вводиться. Сама процедура триває 10-15. хвилин;
 • після закінчення маніпуляції на шкіру масажними рухами повторно наносять антицелюлітний гель.

Ефект від проведеної процедури помітний навіть після першого разу. Він полягає в її вирівнюванні, поліпшенні кольору, зменшенні «апельсинової кірки» і зменшенні об'єму тіла. Хочеться відзначити, що якщо ви вирішили придбати мезороллер для домашнього застосування, то він як зубна щітка повинен служити тільки вам. Адже, викликаючи микротравматизации шкіри цей прилад може стати причиною перенесення інфекції від хворої людини до здорової. Після кожної процедури мезороллер слід обробляти дезинфікуючим засобом.


Методика застосування мезороллер в домашніх умовах

Процедура використання мезороллер при боротьбі з целюлітом будинку практично аналогічна такій в салоні. Однак, самої не завжди зручно це зробити, а деякі ділянки тіла взагалі здадуться недоступними.

Тому, для успішної боротьби за красиві форми можна залучити подругу, сестру чи маму. При лікуванні целюліту в домашніх умовах слід вибирати мезороллер з довжиною голки 0,5 - 1,0 мм.

Протипоказання до використання мезороллер при лікуванні целюліту і можливі ускладнення

Дана процедура відносно безпечна і має обмежену кількість протипоказань до неї. До них відносяться:

 • поразку поверхні шкіри в місці проведення процедури (гнійничкові, грибкові, опікові, заживающая чиста рана, псоріаз);
 • келоїдні рубці (при інших видах рубцевих змін використання мезороллер показано);
 • виражене варикозне розширення вен нижніх кінцівок (у верхній частині);
 • родимки виступають над поверхнею шкіри є прямим протипоказанням до застосування мезороллер;
 • тяжкі системні захворювання, особливо в стадії декомпенсації;
 • вагітність і годування груддю.

Можливі ускладнення від застосування мезороллер

До ускладнень розглянутої антицелюлітний процедури слід віднести біль під час процедури. З цієї причини особливо чутливим пацієнткам пропонують обробити шкіру місцевим анестетиком до нанесення антицелюлітний гелю. Другим ускладненням є алергічна реакція на гель.

Таким чином, мезороллер при лікуванні целюліту має низку переваг і практично безпечний. Так, разом з доступною ціною процедури з використанням цього приладу дуже ефективні при їх регулярному проведенні, а ефект після курсу лікування зберігається надовго. Хочеться підкреслити, що ефективність даних процедур можна підвищити в рази, якщо дотримуватися дієти, пити достатню кількість рідини і не забувати про фізичні навантаження.