Відгуки та фото результату липофилинга губ


Губи - одна з найніжніших і вишуканих частин жіночого тіла. У всі часи жінки прагнули за допомогою будь-яких хитрощів підкреслити їхню красу і свіжість, вони дбали про те, щоб якомога довше зберегти її.

Зміст

 • Що таке липофилинг, і які його переваги
 • Чого очікувати під час липофилинга
 • Недоліки та протипоказання

Природа подбала про індивідуальність кожної людини, тому і красиві, пишні губки вона подарувала не всім, а з часом навіть ідеальні губні лінії зазнають вікові зміни і втрачають колишню форму і об'єм. Але завдяки методикам сучасної пластичної хірургії та косметології, представниці прекрасної статі знайшли можливість зберегти красу і чутливість своїх губ надовго. На зміну ери силікону прийшла нова процедура, яка називається липофилинг губ.


Що таке липофилинг, і які його переваги?

Ліпофілінг ставитися до контурної пластики обличчя. Контурна пластика - це метод безоперационного омолодження обличчя та інших частин тіла, коли в дефектні зони вводять спеціальні наповнювачі, які надають обсяг і коректують контури необхідної ділянки.

Як наповнювачі (філерів) зазвичай використовують препарати на основі синтетичного колагену і гіалуронової кислоти. Недолік таких наповнювачів полягає в тому, що ефект від процедури тимчасовий (6-9 місяців) і стоїть такий витратний матеріал недешево.

Під час корекції обличчя і, зокрема, губ за допомогою липофилинга в якості філлера використовують не синтетичні дорогі наповнювачі, а власну жирову тканину. Таким чином, збільшення губ за допомогою такої маніпуляції не викликає ефекту неживих силіконових губ, вони виглядають цілком природно і красиво.

Переваги липофилинга губ:

 • не буває алергічних реакцій або відторгнення трансплантованою тканини, тому що матеріал є рідною для організму, поодинокі алергічні прояви під час маніпуляції можуть бути викликані анестетиками для знеболювання ін'єкцій;
 • природний і натуральний вигляд;
 • можливість не тільки збільшити обсяг, а й скорегувати форму і контури губних ліній;
 • ефект від процедури зберігається на довгі роки, так як трансплантована жирова тканина приживається на новому місці і не розсмоктується з часом;
 • процедура "вихідного дня", займає часу до однієї години, виконується в амбулаторних умовах, не вимагає госпіталізації в стаціонар і тривалого відновного періоду;
 • ефект помітний відразу ж після виконання липофилинга;
 • можливість поєднання з іншими методами омолодження та корекції форми і величини ділянки;
 • економія на видатковому матеріалі.

Чого очікувати під час липофилинга?

По суті липофилинг вважають малої хірургічною операцією, тому і підхід до процедури строгий і серйозний. Перед початком маніпуляція обов'язковим є медичний огляд пацієнтки. На такому підготовчому етапі оцінюють загальний стан здоров'я пацієнта, пропорції тіла, кількість жирової тканини, вибирають найбільш підходящу зону для забору жирових клітин.


Зазвичай операцію виконують під місцевим знеболенням, але у випадку, якщо для процедури необхідно велику кількість жиру і область для корекції обширна, то може застосовуватися і загальний наркоз.

Вся процедура липофилинга має три етапи:

 1. Забір донорських жирових клітин.
 2. Очищення жиру від різних непотрібних домішок, в результаті отримують тільки цілі життєздатні жирові клітини (адипоцити).
 3. Заповнення жировим трансплантатом губ.

На першому етапі операції лікар проводить забір жиру з вибраної ділянки. Найчастіше з цією метою вибирають живіт, сідниці, стегна. Жирові клітини отримують за допомогою звичайного шприца об'ємом 5 або 10 мл зі спеціальною канюлею, яка має округлений атравматичний кінець.

Раніше для забору адипоцитів використовували вакуумний аспіратор з голкою (як для ліпосакції), але ефекту від такої процедури не було. Всі забрані таким способом клітини були пошкоджені і не здатні прижитися на новому місці.

Після забору матеріалу виробляють його очищення спеціальними апаратами, які відокремлюють тільки цілі жирові клітини для трансплантації.

Третій етап - введення жиру в губи є найважливішим. Жирова тканина вводиться в реципієнтную зону дуже тоненькою голкою, яка теж має округлений кінець для попередження пошкодження адипоцитів. Тут важливе дотримання двох головних моментів, від яких і залежатиме результат.

По-перше, вводити жир потрібно лінійно, тонкими пластами, а не однією великою масою. Якщо зробити так, то жирові клітини всередині цієї маси помруть і некротизируются, що призведе до активації захисних процесів імунної системи, які розсмокчуться уражену тканину і не залишиться і сліду від введеного об'єму. Якщо ж вводити жир тонкими шарами, то в цю тканину поступово вростають кровоносні судини і клітини починають жити на новому місці.

По-друге, процедуру липофилинга завжди необхідно проводити з деякою гіперкоррекціей. Вся справа в тому, що протягом декількох тижнів після липофилинга десь 30% трансплантованою тканини розсмокчеться. Якщо ви не хочете вводити великий обсяг жиру в губи спочатку, то можна після закінчення часу розсмоктування провести додаткову процедуру, яка закріпить кінцевий результат.

Які існують недоліки і протипоказання?

Як і будь-яке втручання в організм, липофилинг має свої недоліки і протипоказання, але їх не так вже й багато, якщо порівнювати з іншими методами збільшення губ.

Недоліки липофилинга:

 • ефект осідання, що вимагає додаткової корекції або первісної гіперкорекції;
 • при некомпетентності лікаря кінцевий результат може виглядати несиметрично, а враховуючи довгостроковий ефект від маніпуляції, виправити даний недолік не так вже й просто;
 • розвиток післяопераційних інфекційних ускладнень;
 • алергічні реакції на анестезію;
 • не підходить для клієнтів, у яких немає запасів жирової тканини.

Протипоказання:

 • підвищена температура тіла;
 • гостре інфекційне захворювання;
 • вагітність і лактація;
 • дерматологічні захворювання в області забору жиру і в області його введення;
 • онкологічна патологія;
 • захворювання з поганою згортанням крові;
 • важке супутнє захворювання;
 • порушення психіки і епілепсія.

Якщо ви прийшли до висновку, що вам необхідно поліпшити форму і збільшити обсяг своїх губ, то неодмінно вибирайте липофилинг губ відгуки, про який в більшості випадків тільки позитивні. Дана процедура зведе до мінімуму всі небажані ефекти і побічні дії, дозволить вам насолоджуватися красивими, свіжими і об'ємними губами.