Слайдер-дизайн для нігтів - що це таке і як з ним працювати


Сучасна нейл-індустрія не стоїть на місці, диктуючи все нові і нові тренди. Одним з них став слайдер-дизайн, який являє собою спрощену форму декору в нейл-арте. По суті це наклейки на водній основі, які легко переносяться на нігтьові пластини.

Зміст

  • Види слайдеров в нігтьовому сервісі
  • Як користуватися перекладними наклейками для нігтів
  • У чому переваги перед Фотодизайн

Види слайдеров в нігтьовому сервісі


Існує кілька видів спеціальних наклейок. Умовно їх поділяють на такі типи:

  • щільний малюнок;
  • дизайн на всю поверхню нігтя;
  • наклейки з прозорою основою.

Кожен з цих видів підходить під свій тип манікюру. Слайдер-дизайн для нігтів виконують як на натуральних нігтях, так і при нарощуванні.

Щільні слайдери

Щільні наклейки вважаються універсальними, оскільки їх можна використовувати на будь-яких нігтях, при будь-якій технології, на будь-якій основі. В якості останньої може виступати лак будь-якого кольору, будь то яскравий або ніжний відтінок.

Примітно, що далеко не кожен майстер може відрізнити ручну розпис від слайдеров, оскільки останні зазвичай настільки органічно виглядають на манікюрі, що розгледіти в них готові картинки вельми проблематично.

Найчастіше щільні наклейки використовуються при френчі. По-перше, немає необхідності освоювати тонкощі ручного розпису. По-друге, не потрібно ніяких особливих інструментів і матеріалів, тільки лак і слайдери. По-третє, це легкий спосіб урізноманітнити манікюр.

Щоб дизайн був максимально ефектним, але не вульгарним, варто заздалегідь продумати композицію, підібрати колірну гамму. Далеко не завжди потрібно наносити наклейки на всі нігті, досить виділити один-два на руці, щоб нейл-арт вийшов стильним і красивим. Колірна гамма підбирається індивідуально залежно від уподобань.

Дизайн на всю поверхню пластин

Такі слайдери для нігтів не вимагають особливої ​​підготовки перед нанесенням. Їх перевага в тому, що вони покривають повністю нігтьову пластину, утворюючи єдиний візерунок і композицію, які немає необхідності що-небудь доповнювати. Використовується такий тип перекладних картинок в будь-якій технології: лакової, акрилової, гелевою або шелаковим.

Наклейки з прозорою основою

Даний тип найчастіше використовується на світлому або білому фоні. Звичайно як малюнка вибираються яскраві картинки, які вигідно виглядають на поверхні. Вкрай рідко такі слайдери використовують безпосередньо при нарощуванні. Зате на вже змодельовані нігті поміщаються майстрами вельми охоче, оскільки це дозволяє заощадити час на розпису.

Як користуватися перекладними наклейками для нігтів

Користуватися слайдерами нескладно, але технологія нанесення розрізняється залежно від того, які саме нігті виступають у ролі основи. Так, наприклад, на натуральні під лак приклеїти готові малюнки дуже просто, а от при нарощуванні доведеться дотримати кілька основних правил.

Під лак

Вільному краю надається форма пилкою, а поверхня ретельно зашліфовивается, щоб вирівняти всі можливі горбки. Спочатку наноситься прозора і самовиравнівающаяся основа для манікюру, яка повинна просохнути. Потім, якщо використовуються щільні слайдери, наноситься лак базового кольору. Він теж має просохнути, інакше змаститься при наклеюванні декору. Самі ж наклейки для слайдер-дизайну змочуються водою, потім акуратно відокремлюються від паперу, на якому вони трималися.

Нанесіть базовий шар лак на нігті. Якщо малюнок ви роздрукували самостійно на спеціальному папері його потрібно порити прозорим лаком. Якщо у вас готові набори - цей крок можна пропустити.

Виріжте малюнок потрібного вам розміру і опустіть його у воду на 30-40 секунд.

Верхній прозорий шар повинен легко зрушити (якщо це не відбулося потримайте в воді ще небагато). Помістіть його на нігтьову пластину за допомогою пінцета.

Коли слайдер повністю висохне - нанесіть фінішне покриття. Не використовуйте засіб для швидкого висихання лаку!

Результат! Малюнки можна переносити один поверх іншого і декорувати!

Переносити їх потрібно тільки в ту область, яка була заздалегідь визначена. Притискати наклейку можна ватною паличкою або диском, але не сильно.

Якщо використовуються слайдери з прозорою основою, то принцип їх нанесення нічим не відрізняється від попереднього, з тією лише різницею, що в якості базового кольору лаку рекомендується використовувати світлі НЕ перламутрові відтінки. Притискати наклейки сильно не можна, інакше під ними з'являться некрасиві бульбашки з повітрям.

Коли дизайн закінчений, його закріплюють захисним засобом для манікюру або прозорим лаком. При необхідності можна додати ручний розпис (наприклад, точковий орнамент) або інші декоративні елементи: стрази, бульонкі, пісок для нейл-арту.

Під гель-лак

Технологія нанесення слайдеров під гель-лак мало чим відрізняється від технології нанесення під лак. Спочатку нігті ретельно готуються, потім наноситься база для гель-лаку, просушується в лампі, відповідно до інструкції. Потім виконується кольоровий шар або французький манікюр.


Після просушування на липкий шар переносяться наклейки-слайдери. Після їх розміщення настає заключний етап: прозоре фінішне покриття, яке надійно закріплює дизайн. Такий манікюр тримається тривалий час: до 4х тижнів.

При нарощуванні

Приклеювання готових малюнків на водній основі при нарощуванні не є надто складним заняттям. Після того, як нігті змодельовані і ретельно запив, але не покриті фінішним шаром матеріалу, з них змахує весь пил. На підготовлену поверхню наноситься тонким шаром гель або акрил, потім зверху обраний малюнок.

Пам'ятайте, що зрушувати слайдер на акрилі можна, інакше він його швидко розчинить, а гель попередньо потрібно трохи підсушити в УФ-лампі. Закріплюється дизайн топом для гелю. В акрилової технології його можна замінити прозорим лаком, що декор не "поплив» від матеріалу.

Як використовувати наклейки по всій поверхні

Швидкий дизайн за допомогою повнорозмірних слайдером дещо відрізняється від вищеописаних способів. По-перше, картинка або малюнок займає всю поверхню нігтя. По-друге, технологія виконання відрізняється тільки на етапі підготовки.


Нігті підготовляються, їх покривають обраним матеріалом. Картинку ж перед відклеюванням від основи спочатку підрізають за розміром нігтьових пластин. Якщо вона буде використовуватися при нарощуванні, то варто відступити по 0,5 мм з кожного краю, щоб матеріал міг зачепитися за натуральні нігті, а не сповз через кілька годин або днів. У лаковому виконанні це необов'язковий крок. Малюнок розподіляють від кутикули до вільного краю так, щоб не залишалося бульбашок повітря між картинкою і пластинами. В якості захисного покриття можуть виступати: лак, гель-лак, гель, біогель.

У чому переваги перед Фотодизайн

Слайдер-дизайн і фотодізайн - це різні технології. По-перше, у перших немає клейової жорсткої основи, яку іноді потрібно підрізати по формі. По-друге, різноманітність малюнків, орнаментів, принтів в рази більше, ніж у фотодизайну. По-третє, картинки на водній основі не скручуються при роботі, не прилипають до пальців майстра або інструментам, що істотно спрощує роботу з ними. І, звичайно, вони універсальні, оскільки їх можна використовувати в будь-якій технології нейл-індустрії.

Використання такого швидкого дизайну стало порятунком для тих, хто хоче отримати шедеври на своїх пальчиках без зайвих зусиль і вмінь. Проводити процедуру можна в салоні, у приватних майстрів або абсолютно самостійно вдома. Доповнювати дизайн іншими елементами зовсім необов'язково, особливо якщо обраний малюнок повністю відповідає вимогам.