Збільшення губ гіалуронової кислотою відгуки, фото до і після


Пухкі губи - мрія будь-якої жінки, ознака чуттєвості і сексуальності. У сучасній косметології тонкі губи не вважаються якимось вадою: за допомогою грамотно підібраною помади і контурного олівця будь-яка дівчина за кілька хвилин може створити собі пухкенькі губки. А ось більш рішучі жінки зробили крок вперед, випробувавши на собі збільшення губ гіалуроновою кислотою.

Зміст

 • Гіалуронова кислота - що це?
 • Ін'єкція гіалуронової кислотою: кому, коли і навіщо?
 • Корекція губ гіалуроновою кислотою: як це працює
 • Плюси і мінуси цього методу збільшення губ
 • Протипоказання до процедури


Гіалуронова кислота - що це?

Гіалуронова кислота - це натуральний компонент, який присутній практично у всіх тканинах людини і виконує кілька важливих функцій в організмі: розподіл і транспортування рідини в тканинах. Якщо відкинути медичну термінологію, то цю речовину можна назвати «розумним», так як воно транспортує воду саме в ті ділянки тіла, які найбільше цього потребують. Насичені водою тканини чинять опір стисненню, що запобігає появі механічних зморшок на поверхні шкіри. Виробленні своєї гіалуронової кислоти в організмі сприяють фібробласти - особливі клітини сполучної тканини.

Ця кислота входить до складу дуже великої кількості косметичних продуктів. Особливо концентровано його вміст у кремах для і після засмаги, оскільки саме вплив ультрафіолету знижує вироблення цієї кислоти організмом, а при серйозних сонячних опіках і зовсім припиняється.

Випадків надмірного вмісту цієї речовини в організмі в медицині і косметології поки не спостерігалося, але при постійному штучному поповненні з часом природний процес виробництва кислоти в організмі припиняється. Тому косметологи настійно рекомендують не використовувати щоденну косметику з високим вмістом цього компонента.

Ін'єкція гіалуронової кислотою: кому, коли і навіщо?

Згідно з дослідженнями та відгуками, гіалуронову кислоту в губи вводить більше 30% жінок від 17 і вище років. У косметології це речовина з успіхом використовується для виправлення таких недоліків, як асиметрія губ або їх недостатній обсяг.

Згідно зі статистичними дослідженнями, жінки, які вдаються до такого методу, діляться на три групи:

Перша група - це дівчата віковій категорії від 17-18 до 25-30 років. Ця категорія пацієнтів в основному налаштована на збільшення губ, так як в цьому віці говорити про виправлення косметичних недоліків, наприклад, зморшок, не доводитися. Головною метою процедури є надання особі більшої сексуальності і прагнення наблизитися до свого ідеального образу.

Друга група - це молоді жінки після 30-ти років. Їх метою є запобігання первинних ознак старіння (перші мімічні зморшки), а іноді і збільшення обсягу тонких губ.

Третя група - це жінки з явно вираженими ознаками старіння шкіри (глибокі зморшки навколо губ і на самих губах). У такому випадку відбувається не тільки профілактика старіння і корекція змін, а й збільшення губ з метою заповнення утворилися на них зморшок, формування контуру, підняття куточків рота.

Корекція губ гіалуроновою кислотою: як це працює

На сьогоднішній день гіалуронова кислота є одним з найбезпечніших і затребуваних препаратів, який використовується для безлічі естетичних процедур, у тому числі і для збільшення губ. Вона вводиться в губи з допомогою уколів в проблемні зони, після чого форма коригується косметологом.

Як уже згадувалося, гіалуронова кислота має властивість зв'язувати молекули води, завдяки чому вона зосереджується в тій області, куди робилися ін'єкції. В результаті додається об'єм, а зморшки наповнюються і вирівнюються.

Сама процедура введення наповнювача займає від 15 хвилин до години. Оскільки губи - це чутлива область, процедура проводиться під місцевою анестезією, з допомогою місцевих анестетиків. Єдиним дискомфортом після збільшення можуть бути невеликі почервоніння, набряклість або припухлість, які проходять на протязі 1-2 годин. Остаточні результати процедури будуть видні через 48 годин. За цей час кислота рівномірно розподілиться в області губ і зв'яже навколо себе достатню кількість молекул води.

Після того як за допомогою ін'єкції гіалуронова кислота була введена в губи, якийсь час необхідно дотримуватися рекомендації косметолога:

 • обмежити фізичні навантаження і підвищену фізичну активність, щоб запобігти появи гематом або набряків;
 • стежити за водним балансом: кількість випивається рідини залежить від кількості введеної гіалуронової кислоти (підкаже ваш лікар).

Результат збільшення губ гіалуронова кислота буде радувати вас близько шести місяців. Але в деяких випадках по закінченню 3-4 тижнів після першого введення кислоти необхідна корекція. Зазвичай це відбувається, коли потрібно виправити сильну асиметрію або додати багато обсягу. У таких випадках шкіра повинна «звикнути» до первинних змін, щоб не допустити розривів або інших ушкоджень м'яких тканин.

Плюси і мінуси цього методу збільшення губ

Плюси процедури:

 1. Введений наповнювач поступово розсмоктується, і з часом губи набувають звичайну форму. Для жінок, яким новий образ не сподобався - це є плюсом.
 2. Ця процедура не має вікових обмежень: зробити губи повненькими за допомогою гіалуронової кислоти можна вже в 17 років. І після 60-ти це теж цілком можливо після попередніх консультацій.
 3. Введена штучно гіалуронова кислота є джерелом загального омолодження організму.
 4. Відсутність алергічних реакцій, адже препарат є абсолютно натуральним речовиною, який вже міститься в клітинах ваших тканин.

Мінуси процедури:

 1. Висока вартість процедури. В середньому таке задоволення обійдеться цінительок краси від 1000 доларів і вище. Остаточна ціна залежить від політики косметичного салону і марки (виробника) наповнювача.
 2. Нестійкий, нетривалий ефект. Повторити процедуру доведеться вже через 6-8 місяців. При повторному збільшенні губ гіалуроновою кислотою ефект збільшується до 10-12 місяців.

Протипоказання до процедури

Незважаючи на те, що гіалуронова кислота є абсолютно натуральним компонентом, все ж існують деякі протипоказання до її застосування:

 • вагітність і годування грудьми,
 • підвищена чутливість до препарату;
 • аутоімунні захворювання;
 • присутність в губах інших наповнювачів;
 • алергія на місцеві анестетики;
 • шкірні інфекції, у тому числі герпес;
 • рубці і шрами в області губ.

Жінкам, у яких спостерігаються хронічні захворювання, перед процедурою настійно рекомендується проконсультуватися з лікарем.