Ультразвукова чистка обличчя відгуки, протипоказання, плюси і мінуси


Особа - наша «візитна картка», тому кожна жінка трепетно ​​стежить за тим, щоб воно було доглянутим. Для підтримки здорового стану шкіри використовуються різні види чищення: механічна (тобто мануальна, вручну) і за допомогою апаратів. Ультразвукова чистка обличчя відноситься до методів апаратної косметології.

Зміст

 • Для чого потрібна чистка обличчя у косметолога
 • Відмінність ультразвукового чищення особи від інших видів
 • Тонкощі процедури
 • Показання та протипоказання
 • Відгуки про процедуру


Для чого потрібна чистка обличчя у косметолога


Моя бабуся казала мені в моєму далекому дитинстві, що для здоров'я шкіри і краси досить вмиватися на ніч з милом, а вранці обполіскувати обличчя прохолодною водою. Напевно, на той момент бабуся була права. По-перше, для маленької дівчинки такого догляду за обличчям і справді було достатньо. По-друге, екологію півстолітньої давності і сьогоднішню порівнювати просто некоректно. І вода тоді була чистішою, і повітря прозоріше, і косметикою маленькі дівчатка в той час не користувалися.

Зараз - інший час і інші умови існування (досить поглянути на статистику онкологічних захворювань). У великих містах повітря назвати «свіжим» можна хіба що жартома. З крана тече вода такої якості, яка ближче до «технічного», і назвати її «питної» ніхто не ризикне.

Косметики жінки використовують стільки, що прибрати її з обличчя не так-то просто. Звичайного вмивання з милом вже недостатньо. І навіть скраби з тюбиків не вирішують проблему очищення до кінця. Всі «домашні» методи застаріли. У косметології - вічний аншлаг: жінки хочуть добре почистити шкіру, причому чим новіше метод, тим більше охочих. Ось чому сьогодні так популярна чистка обличчя ультразвуком.

Ця вельми дієва процедура проводиться виключно в умовах медичного закладу. Якщо ви побачили в газеті оголошення, що пропонує зробити це вдома, - викинете газету і ніколи більше її не купуйте!

Відмінність ультразвукового чищення особи від інших видів

Щоб повернути втомленою, потьмянів шкірі здоровий вигляд, треба прибрати з її поверхні різні забруднення, а також відмерлі старі клітини. Для цього існують різні способи:

 • скраби;
 • ручна чистка обличчя,
 • вакуумна чистка;
 • хімічний пілінг;
 • ультразвукова чистка.

Впливають на шкіру вони по-різному, а мету переслідують одну: отшелушивая ороговілі частинки і прибираючи забруднення, повертати шкірі молодість і сяйво. Однак якщо очищення за допомогою скрабів, агресивних хімічних препаратів або видалення комедонов (чорних крапок) вручну багатьох відлякує больовими відчуттями або можливими негативними наслідками, то ультразвук позбавлений цих недоліків.


Сучасний ультразвуковий апарат для чистки обличчя являє собою прилад, що генерує звукові хвилі дуже високої частоти. Наш слух таку частоту вже не сприймає, однак шкіра з задоволенням сприймає благотворний вплив цих хвиль!

Під час процедури пацієнти не відчувають навіть найменшого дискомфорту. Ніхто не буде тиснути вашу шкіру, палити кислотою або дряпати скрабами. Косметолог в цьому випадку виступає не як зла чарівниця, яка коле голками, щось видавлює або припікає, а як добра фея, яка ніжно «почаклує» над вашим обличчям, і воно засяє молодістю і красою!

Тонкощі процедури

Як вже було сказано, ультразвукова чистка обличчя - це дуже сучасний напрям апаратної косметології. Вона заснована на тому, що звукові хвилі високої частоти, проникаючи в шкіру, як би «вибивають» з пор пил, залишки декоративної косметики і сальні пробки. В результаті цього пори очищаються, стають менш помітними, при цьому шкірне дихання значно поліпшується.

Але цим дія ультразвуку не обмежується. Звукові коливання виробляють мікромасаж середніх і глибоких шарів дерми (шкіри), м'яко розігрівають їх, що призводить до поліпшення кровотоку, посилення лімфодренажу. Ніякі поверхневі маніпуляції не зрівняються по глибині і силі впливу з ультразвуком. Крім того, під час сеансу косметолог завдає лікувальні препарати гелевою консистенції, і ультразвук служить провідником лікарських речовин в глибокі шари шкіри.

Залежно від типу і стану шкіри, від віку пацієнта, а також від поставлених завдань змінюються приємним лікувальні склади і режим роботи апарату.


У середньому процедура займає 15 - 20 хвилин. В результаті шкіра позбавляється від тьмяного нальоту, стає сяючою, м'якою, добре зволоженою; зникають дрібні поверхневі зморшки; забиті розширені пори очищаються і звужуються.

Показання та протипоказання

Кому ж показана така процедура і в якому віці? За віком обмежень немає, оскільки ультразвук благотворно впливає як на молоду шкіру, так і на зрілу. У молодому віці він допомагає боротися з підвищеною сальністю шкіри і її результатом: сальними пробками (комедонами).

У віці, який прийнято називати «елегантним» або «бальзаківським», ультразвук успішно відлущує відмерлі частинки, стимулює вироблення в середніх шарах шкіри еластину і колагену, що дозволяє відстрочити поява перших зморшок.

Мабуть, варто звернутися до цієї процедури, якщо у вас:

 • тьмяна, в'яне шкіра;
 • знижений тургор (шкіра в'яла, «стареча»);
 • розширені пори;
 • чорні точки (поверхневі комедони);
 • глибокі сальні пробки.

Ультразвукову чистку досить проводити один раз на два-три місяці, щоб підтримувати стан шкіри на тому рівні, якого вона гідна.

При масі позитивних моментів все-таки є ряд протипоказань для ультразвукової чистки обличчя. В принципі, вони стандартні:

 • гострі запальні процеси (особливо гнійні);
 • серйозні захворювання серцево-судинної системи (важка гіпертонія, постинфарктное і постінсультні стан);
 • онкологічні захворювання (навіть початкова стадія);
 • вагітність (будь-який термін).

Відгуки про процедуру

Але як би добре не відгукувалися про ультразвук косметологи, треба вислухати і протилежну сторону, тобто самих пацієнток. Адже відомостями «з перших вуст» ми звикли вірити більше, ніж рекламних буклетів. А вже якщо вдалося випробувати щось на собі, ми поспішаємо поділитися і з подругами, і з усім білим світом! Нинішній Інтернет - це сучасний аналог стародавнього «сарафанного радіо», і тут існують цілі сайти, де зібрані відгуки про ультразвукової чищенні особи.

Уважно прочитавши десятки (а може, й сотні!) Відгуків на таких сайтах, ви побачите великий розкид думок. Втім, це стосується не тільки ультразвуку, так буває завжди. Не існує панацеї, єдиного ліки від усіх проблем. До того ж у кожної людини свій поріг больових відчуттів, переносимість, підсумковий результат. Хтось радіє, що процедура безболісна, а хтось морщиться: довелося потерпіти. Хтось у захваті від першої ж процедури, а хтось навіть після 3 - 4 незадоволений результатом.

Але тут не можна підходити до всіх з однією міркою. Кожна з нас ставить свої завдання, часом практично нездійсненні. Так, ультразвукова чистка допомагає позбутися прищів, але не від всіх відразу, не за один раз і не назавжди. Тому юним панянкам треба пам'ятати, що вугрі - це серйозне захворювання, що вимагає копіткої і довгого лікування, і одним-єдиним «кавалерійським наскоком» її не перемогти, потрібно час і терпіння.

Про терпіння хочеться нагадати і дамам «елегантного» віку: якщо ви в 55 років захочете знову стати 30-річною красунею з юною і свіжої шкірою, це навряд чи вийде. А от прибрати з шкіри тьмяний наліт і зрадницьку сітку дрібних зморшок - це ультразвуковому апарату для чищення обличчя цілком під силу!

Можна довго збирати відгуки подруг і незнайомих жінок в Мережі. Але щоб дізнатися, чи підійде цей метод саме вам, треба просто зробити хоча б одну процедуру. І тоді вже вирішувати: чи писати на дамські сайти відгуки. І які - гнівні або захоплені? А може, нічого не писати, а просто кілька разів на рік, не афішуючи, проходити цю процедуру, а на запитання знайомих, чому ви так добре виглядаєте, незважаючи на вік, просто знизувати плечима: генетика, знаєте ...

Галина Голіцина, спеціально для сайту ladymadonna.ru