Японський масаж обличчя або як стати на 5 років молодше


Позбавить від зморшок, другого підборіддя, поліпшить кровообіг, колір обличчя і скоректує його овал. Все це - про японському масажі особи (інша назва остеопатіческій).

Зміст

  • Підготовка до японського масажу
  • Швидкий ефект з японським масажем обличчя Асахі
  • Здоров'я і молодість за допомогою японського масажу Шиацу
  • Звертайте увагу на нюанси
  • Відгуки від японському масажі Асахі (Zogan)

Під час цієї процедури впливають на всі структури, аж до кісткової тканини. Це головна відмінність від м'якої європейської методики дозволяє добитися великих довготривалих результатів. Задіюються не тільки поверхневі мімічні м'язи, але і більш глибокі - рухові.


Це зміцнює судини, стимулює кровообіг і підтягує овал. При цьому больових відчуттів майже не виникає. Перетвориться тканину шкіри, в деяких випадку пацієнти відзначали поліпшення зору. У підсумку, жінка молодіє на 7-10 років без болючих і дорогих процедур.

Винахід японців дістало всесвітнє визнання. Багаторічний досвід своїх співвітчизниць систематизувала експерту по красі Юкуко Танака. Вона зуміла описати всі премудрості процедури зрозумілим всім мовою. Книга «Масаж обличчя від Юкуко Танака» стала бестселером і подарувала молодість мільйонам жінок.

Підготовка до японського масажу

Виконується на чистому шкірі. Перед сеансом необхідно видалити макіяж, очистити поверхню від надлишку жиру за допомогою щадного скрабу. Після щедро змочити обличчя тоніком без спирту. Ще вологу поверхню покрити жирним кремом. Підійде також масажне масло (мигдальне, абрикосове, лляне) або, в крайньому випадку, зазвичай рослинне. Положення тіла (стоячи, сидячи або лежачи) ролі не грає. Головне, тримати ідеальну поставу під час процедури.

Є два основних види японського масажу. Техніки їх виконання і вплив на організм трохи відрізняються. Який вибрати, вирішувати саме вам.

Швидкий ефект з японським масажем обличчя Асахі

Перші зміни помітні вже після другої процедури. Російські охрестили цю техніку «ранкове сонце», але дослівний переклад - «створення особи». Вплив засноване на опрацюванні лімфовузлів. Якщо вони запалені (простудні захворювання, запалення на шкірі, погане загальне самопочуття - існує безліч причин запалення лімфовузлів) від Асахі краще відмовитися.

Не зовсім зрозуміло, звідки взялася назва Асахі, бо автором цієї техніки є найвідоміший японської косметолог Юкуко Танака. Цей масаж правильно називається Zogan.

В іншому, ця методика найбільш щадна. Чи не доведеться давати собі ляпаси і випробовувати інші «фірмові» японські екзекуції, щоб поліпшити кровообіг. Досить десятихвилинної сеансу в день.

Вправа №1

Вказівні пальці розміщуємо близько раковин вух (притискаємо лімфовузли.) Долоні тримати прямо, а великі пальці - як би направляти за спину. М'яко опускати руки вниз, проштовхуючи лімфу до шиї, а від туди в яремні лімфовузли. Закінчити рух, коли подушечки безіменних пальців опиняться на виступах ключиць.

Вправа №2

Притиснути шкіру посередині чола кінчиками вказівного, середнього та безіменного пальців обох рук. Великі пальці направити вгору. Зафіксувати положення на 3 секунди. Потім проштовхнути лімфу до скронь, опустивши лікті вниз. При цьому долоні прямі, а великі пальці дивляться за спину. Від привушних лімфовузлів рухатися до шийних лімфовузлів. Коли пальці стануть перпендикулярні підлозі, відсторонити їх від обличчя і щільно притиснути фалангами вказівного, середнього та безіменного шкіру на скронях. Завмерти на 3 секунди.

Вправа №3

Центр підборіддя фіксуємо подушечками безіменного і середнього пальців. Великі пальці направити вгору, логкті розставити в сторони. Через 3 секунди проводимо лінії до куточків губ (ліва рука рухається до лівого куточка губ, права - до правого). Потім звести руху до точки над верхньою губою і підняти перегородку носа середніми пальцями. Порахувати до 3, різко відсторонитися від особи і, повернутися до середини підборіддя.

Вправа №4

Кінчиками середніх пальців притиснути точки в крилах носа. Почати рух вниз, до ніздрів, а потім повернутися на вихідну. Вдіяти не менше п'яти таких циклів. Потім, плавно перемістити подушечки безіменного і середнього пальців в область перенісся під очі. Зробити силові натиски в напрямку носогубних складок. Знову повернутися у очам, вже послабивши вплив на шкіру. Повернутися до крил носа і проштовхнути лімфу до вух, потім направити пальці вниз, до шиї.

Вправа №5

Притиснути фалангами середніх пальців зовнішні куточки очей. Логтей розставити в сторони. Без натиску провести лінію під очима до перенісся (впертися в неї на 2-3 секунди). Потім провести лінії під бровами, повернувшись на вихідну. Притиснути шкіру на скронях, зафіксуватися на 3 секунди. Знову ковзнути під очима в їх внутрішніх куточків і, також по низу, повернутися назад. Натиснути на зовнішні куточки кінчиками вказівних і середніх пальців, проштовхнути лімфук скронь і, притиснути шкіру. Почекати 3 секунди. Вже звичним рухом опуститися до шиї.

Вправа №6

Від крил носа провести лінії до нижньої щелепи і впертися в неї. Сильно натискаючи через шкіру на м'язи й кістки, штовхати лімфу вгору подушечками пальців. Натиснути на кістку в куточках носа до відчуття легкого болю. Після рухатися вгору, до вилиць і до очей. Продовжуючи притискати шкіру, зафіксуватися на 3 секунди і направити пальці до скронь. Завершити нісходяшімі рухами до шиї. При правильному виконанні вправи виникає відчуття, що вилиці і верхня щелепа піднялися вгору.

Вправа №7

Виконується окремо для кожної із сторін особи. Від куточка губ, до зовнішньої точки ока (тут затриматися). Нижню щелепу підперти вільною долонею. Від очей переміститися до вух, щільно притиснути пальці до шкіри і опустити до шийних лімфовузлів. Цю вправу слід виконувати 8 разів.

Вправа №8

Кисті рук, з'єднані у зап'ясть і розведені в пальцях, поставити під підборіддям. З силою просувати лімфу підставами зап'ясть вгору по обличчю, досягаючи скронь. Тут фіксація на 3 секунди. Зробити знайомі рух до низу шиї, але вже зап'ястями, а не пальцями.

Вправа №9

Підборіддя уперти в підставу долонь. Пальці рук направити до вух. До німже сильним натиском перемістити і самі долоні. Щільно притиснути їх до шкіри і плавно опустити до шиї.

Вправа №10

Розгладити лоб справа наліво зигзагоподібними рухами пальців. Лікоть відвести в сторону, намагатися не зрушувати шкіру. Повторити рух у зворотному напрямку.

Вправа №11

Великі пальці з'єднати і розташувати під підборіддям. Вказівні пальці теж звести. В отриманий трикутник як би «заштовхнути» обличчя. З силою розвести вказівні пальці до вух, а потім, провести ними по зоні під глазамі.Плавно опустити руки, проштовхуючи лімфу до шиї і яремних венах.

Здоров'я і молодість за допомогою японського масажу Шиацу

Це більш молодий метод впливу на шкіру. Він розроблений в минулому столітті, доктором Токуїро Намикоши. шиацу офіційно прийнятий і схвалений медиками країни висхідного сонця. В основі процедури точкові натискання на активні точки, що активізує роботу всього організму вцілому. Мета - нормалізувати вироблення молочної кислоти.

Ця речовина - індикатор втоми. Кислота постійно тримає мускулатуру в напрузі, не даючи їй належним чином розслаблятися, а це, між іншим, одна з причин появи мімічних зморшок. Фахівці вважають, що натискаючи пальцем на м'яз, який погано скорочується, можна домогтися заміни 80% молочної кислоти гликогеном, повернувши шкірі молодість. Виконувати вправи бажано вранці і ввечері.

Вправа №1

В області скроневих западин знайти точки, які відрізняються хворобливістю. Кінчиками пальців круговими рухами від лоба до скронь масажувати ці точки. Виконати 3 рази.

Вправа №2

Кінчики пальців покласти на внутрішні куточки очей, натиснути на ці точки протягом трьох секунд. Це додасть очках яскравість і блиск.

Вправа №3

Фалангами середнього і вказівного пальців обох рук натиснути в областях надбровий. Після, провести від центральної частини лоба до скронь і назад.

Вправа №4

Покласти долоні на область шиї і водити ними від середини в одну сторону, назад до центру, і в іншому напрямку.

Вправа №5

Голову відкинути назад. Вказівним і середнім пальцями натиснути на куточки губ. Промассіровать область під нижньою губою. Це розгладить складки біля рота.

Після закінчення процедури необхідно круговими рухами розподілити по обличчю жирний крем.

Звертайте увагу на нюанси

Щоб не стати автором гнівних відгуків про японському масажі обличчя, треба не забувати про нюанси технік. З'являються больові відчуття свідчить про дуже жорстке впливі. В той же час не слід побоюватися, що шкіра розтягнеться і з'являться нові зморшки. Принциповий момент - зменшувати силу натиску в зонах розташування лімфатичних вузлів.

Де саме знаходяться вони та інші активні точки необхідно уважно вивчити (схеми нескладно знайти в інтернеті і медичній літературі). Якщо не впевнені у своїх силах, краще проводити сеанси у фахівців. Після перших процедур може захворіти голова. Несподіваний приплив крові до обличчя здатний викликати запаморочення.

Судини, відвиклі від природного стану лімфотоку, повинні знову запрацювати на повну потужність, і на це потрібен час. Зупиняти процедури немає необхідності. Виконувати масаж слід регулярно, не менше двох разів на день. Кожна вправа рекомендують повторювати від трьох до десяти разів.

Відгуки від японському масажі Асахі (Zogan)

Якщо дотримуватися рекомендацій, ефект вражає вже після перших сеансів, стверджують мільйони жінок по всьому світу, будь то японки, представниці європеоїдної раси або чорношкірі красуні. До слова, та сама Юкуко Танака, яка написала кілька книг про японський масажі особи, у свої 60 з гаком років виглядає не більш ніж на 30-40. Результат багато представниць слабкої статі описують так:

 »У мене як буд-то зменшилася площа особи, м'язи підтяглися, зник друге підборіддя і обвислі щоки».

«Я стала більш активна, відчуття, що з організму пішли всі токсини і шлаки, а кров біжить по судинах, як жвава газель. Нарешті колір обличчя з землисто-сірого перетворився на сяючий рожево-бежевий. Цей масаж - найцінніше відкриття в моєму житті »

«Пробувала гарувати ботекс. Довелося, оскільки міміка у мене вкрай активна, а в 27 не хочеться виглядати старше. Ефект, як і обіцяли тривав близько півроку, але потім я розуміла, що просто заповнюю тріщини в будинку, який продовжує розвалюватися під красивими шпалерами. Спробувала техніку Шиацу. Від ін'єкцій відмовилася. Тепер моя шкіра, як наливне яблучко без єдиної борозенки або зморшки. »

Ці слова і безліч інших захоплених відгуків про японському масажі обличчя розміщені на інтернетфорумах. Чи не зволікайте час, почніть процедури прямо зараз, щоб вже завтра підтвердити їх чудодійну силу.