Татуаж брів природність, гармонія і ідеальна виразність


Далеко не кожну представницю прекрасної статі природа щедро обдарувала акуратними і ідеальними за формою і густоті бровами. Одні жінки незадоволені тим, що їх брови занадто глибоко або високо посаджені, занадто вузькі або рідкісні. Інші нарікають на те, що вони недостатньо довгі і мають невірний злам, що позбавляє погляд відкритості та виразності. Косметичний татуаж брів покликаний позбавити від цих недоліків, допоможе виправити симетрію особи, додасть погляду глибини і виразності.

Зміст


 • Навіщо потрібно робити татуаж?
 • Відгуки про татуажі брів
 • Перманентний макіяж брів і його види
 • Волоскові метод
 • Найчастіші запитання
 • Як правильно підібрати форму брів

Навіщо потрібно робити татуаж?

Жінці, що вирішила відправитися в салон краси з метою здійснити дану процедуру, відтепер не потрібно щодня приділяти певний час на підфарбовування брів. Домогтися потрібного результату при самостійній коригуванню виходить далеко не завжди навіть у знаючих в цій справі красуні, що вже говорити про тих, хто не може похвалитися багатим досвідом додання бровам гармонійного і природного вигляду.

Перманентний макіяж брів ідеально підійде жінкам, у яких брови дуже світлі або спостерігаються проблеми з їх зростанням, крім того він дозволяє зовсім змінити форму брів на ваш смак.

Однак, до допомоги татуажу вдаються так само жінки, яких природа наділила густими і шикарними бровами. Незважаючи на те, що їм набагато легше справлятися з формою брів, завжди є ризик неправильно скорегувати волоски. Тому після додання бровам бажаної форми, її закріплюють перманентним макіяжем. Надалі при коригуванні досить просто рухатися по контуру татуажу.

Вартість процедури коливається від $ 100 до $ 300. Корекція татуажу брів - $ 70. У тому випадку, якщо ви хочете отримати знеболюючий засіб, потрібно буде доплатити ще тисячу рублів.

Відгуки про татуажі брів

Плюси:

 • скорочується час на проведення щоденного макіяжу, так як брови вже підфарбовувати не треба.
 • татуаж брів не розтікається ні в спеку, ні в дощ, ні навіть беручи водні процедури.
 • це можливість надати бровам бажану форму і колір і виглядати надзвичайно щодня.
 • можливість виправити татуажем природні недоліки, колір і густоту брів, а так само їх нерівномірне розташування.
 • досить швидке загоєння після проведеної процедури (від чотирьох до семи днів).

Мінуси:

 • у всіх людей больовий поріг різний. Частина жінок скаржаться, що процедура татуажу була для них болючою, незважаючи на застосування анестезуючих засобів.
 • деякі з респонденток хотіли б мати більш довгостроковий ефект, а не 1-2 роки, як це відбувається зазвичай.
 • лякаючий більш яскравий колір в перші дні, але потім він блідне і набуває бажаний відтінок.

Пам'ятайте, необхідно звертатися не в тату-майстерні, а в салон краси і звертатися до професіонала, добре знає свою справу. Він допоможе вибрати форму брів, колір і порадить техніку проведення перманентного макіяжу.

Перманентний макіяж брів і його види

Звичайно, популярність перманентного макіяжу помітно знизилася, зараз в моді простота і природність. Але тим не менше він має ряд переваг, забезпечує довгострокове стійке фарбування губ, очей, брів і передбачає створення ефекту використання декоративної косметики. Так, наприклад, він не змивається водою та іншими рідкими речовинами, добре підходить тим, хто активно займається спортом, не вимагає часу на постійну підфарбовування і дозволяє завжди виглядати чарівно.

Існує два основних види перманентного татуажу брів: шотірованіе (растушевка) і волоскові татуаж брів.

Метод шотірованія

Шотірованіе надає бровам ефект розтушовування декоративної косметики, наприклад, тіней і олівця, і може проводитися на всю брову або тільки на ту частину, яка вами звично підфарбовується. Такий метод прийнятний, коли вас влаштовує і зростання волосків і форма ваших брів, але хочеться виділити і підкреслити необхідні зміни, як то: подовження головки або кінчика брови, піднесений або опущений кут.

Методом шотірованія проводиться усунення недоліків та наслідків неякісного перманентного макіяжу.

Волоскові метод

Татуаж брів за допомогою волосових методу користується найбільшою популярністю. Така техніка татуажу називається так само «волосок до волоска», так як перманент вноситься за допомогою голки в епідерміс у вигляді акуратних зростаючих ліній, створюється ефект природного росту волосся.


Після проведення подібної процедури у хорошого майстра, що займає зазвичай кілька годин, брови виглядають настільки природно, що досить складно визначити, чи піддавалися вони будь-якої коригуванню. Волоскові татуаж може бути виконаний за допомогою двох технік: європейської та східної.

Європейська техніка досить елегантна і проста. Вона створює рівні, бездоганної форми брови за допомогою нанесення штрихів з однаковим інтервалом і однієї довжини (0,5- 1 см). Причому форма штриха нагадує дах будинку, тобто волоски спрямовані строго вгору, і лише кінчики їх злегка опущені.

Східна техніка відрізняється підвищеною складністю, так як штрихи різної довжини наносяться згідно напрямку росту волосся, що сприяє досягненню максимальної схожості з природними бровами.

Якщо ви вважаєте, що ваші брови дуже тонкі, маленькі, невиразні, і їм необхідний додатковий обсяг, то можна застосувати так само волоскові метод 3D татуажу брів, який передбачає використання декількох відтінків кольору, а так само поєднання шотірованія і волосових методу.

Як правильно підібрати форму брови

Основним фактором при виборі форми брів є форма очей, від якої залежить розташування акценту. З формою брови зовсім не важко визначитися. Для початку потрібно знайти три точки: початок, середину брови і її кінець. Тепер проведіть уявну лінію, що бере початок у крила носа, через медіальний кут ока. На даній лінії повинна лежати головка брови. Далі слід знайти найвищу точку вигину брів.

При бажанні змінити форму зрушення цієї точки повинен знаходитися на уявній лінії, яка проходить від крила носа через край райдужки ока. Досягаючи цієї точки вигину, брова повинна плавно опускатися вниз, проте кінець брови не повинен опускатися по горизонталі нижче головки, щоб погляд не став жалібним як у П'єро. Якщо ви сумніваєтеся в тому, що правильно змогли встановити ці три точки, то прикладіть олівець так, щоб він проходив через середину вигину брови. Початок і кінець брови повинні при цьому перебувати на одній лінії.

Персонального підходу вимагає відповідність обраної форми брів для певного виду особи. Наприклад, для трикутного обличчя підійдуть падаючі брови або будиночком. Для круглого - підняті з трохи заокругленим хвостиком. Довгасте обличчя зроблять виразним і ефектним йдуть майже від перенісся рівні брови.

Найчастіші запитання

Скільки тримається татуаж брів?

Перманентний макіяж брів - це своєрідний вид татуювання. Різниця полягає в тому, що фарба вводиться не так глибоко, як при татуюванні, а тільки в поверхневий шар шкіри, тому татуаж залишається не на все життя. Як правило досягнутий після процедури ефект зберігається недовго, в середньому від 6 місяців до 3-5 років.

Все залежить від організму людини, від швидкості обміну речовин і типу шкіри, а так само від того, наскільки правильним був догляд за бровами. Після закінчення часу введена фарба повністю переробляється клітинами шкіри і розчиняється. Тоді, якщо у вас є бажання, всю процедуру доведеться повторити заново.

Чи боляче робити татуаж брів?

Процедура перманентного макіяжу брів вважається найменш болючою в порівнянні з татуажем губ або очей. Якщо татуаж поверхневий (всього 0,3 - 0,5 мм), то застосування анестезії не обов'язково, щоправда тоді вам доведеться випробувати неприємні відчуття. При більш глибокому макіяжі необхідність застосування знеболюючих засобів обговорюється з майстром.

Правда всі люди мають різний ступінь чутливості до болю, так що краще не ризикуйте і не піддавайте себе зайвому стресу, тим більше що у будь-якого хорошого фахівця є знеболюючі гелі та креми, які наносять на шкіру за кілька хвилин до процедури.

Які протипоказання для перманентного макіяжу?

Процедура татуажу брів не заподіює особливої ​​шкоди організму і є однією з найбезпечніших, проте даний метод корекції брів має і свої обмеження. Існує ряд ситуацій та випадків, коли татуаж протипоказаний або його застосування здійснюють з обережністю.

Сюди відноситься:

 • вагітність;
 • наявність онкологічних захворювань;
 • погане згортання крові;
 • цукровий діабет;
 • епілепсія;
 • простудні та інші запальні захворювання;
 • шкірні захворювання в області брів;
 • гіпертонія;
 • алергічні реакції.

Коли робиться корекція перманентного макіяжу брів?

Корекцію татуажу необхідно робити порівняно рідко: приблизно 1 раз на рік або півтора року. Навіть досвідчені майстри не можуть сказати більш точних термінів, так як і тут багато що залежить від вашого організму і від зовнішніх факторів.

Як доглядати за татуажем брів?

Після проведення процедури татуажу на шкірі з'являється легка скоринка, яку в жодному разі не можна відривати, щоб уникнути травмування шкіри і видалення разом з нею частини пігменту, що зашкодить кінцевий результат і зіпсує таку копітку роботу. Так само пошкодження скоринки може призвести до запалення.

Майстер порадить вам крему або мазі, якими регулярно потрібно змащувати почервонілу зону. Всі побічні реакції повністю проходять вже через 5-10 днів. Якщо у Вас є алергія на певні препарати, про неї слід заздалегідь повідомити майстра і проконсультуватися з ним з приводу вибору фарби, анестетика, загоює мазі або крему.

Як підібрати колір?

Продумати майбутній колір бровок можна заздалегідь, але пам'ятайте, що вони повинні бути хоча б на пів тони темніше кольору волосся. Порадьтеся з фахівцем, який допоможе підібрати фарбу для максимально природного вигляду. Так блондинкам можна підібрати світло-коричневий тон, власницям русявого волосся підійде сіро-коричневий, а шоколадні тони застосовні для шатенок.Чтоби відтінок з часом не змінився, потрібно правильно змішувати пігменти, що входить в обов'язки фахівця з татуажу.