Нарощування волосся на трессах - наскільки це практично


Століття сучасних технологій дозволяє будь бажає дівчині стати володаркою довгого волосся. Одним з таких дивом перукарського мистецтва є нарощування волосся на трессах. І найголовніше, чому часто обирають цей не найсучасніший метод - це безпека і зручність носіння.

Зміст

  • Технологія нарощування волосся на трессах
  • Негативні моменти
  • Кому слід утриматися від носіння тресс

Технологія нарощування волосся на трессах


Сама методика нарощування на трессах є досить простий. Простота полягає в мінімальному наборі інструментів і витратах часу майстра. Проте фахівець з пришивання повинен бути дуже досвідченим. Від його професіоналізму залежить якість виконання і довготривалості носіння волосся.

Такий вид нарощування інакше ще називають афроамериканским. Це пов'язано з тим, що прародительками такого прийому стали чорношкірі дівчата, які просто мріяли про прямих і довгому волоссі, як у європейських жінок, але не могли собі це дозволити в силу расових особливостей. Вони перші, хто придумали використовувати додаткові та оброблені прядки, прикріплюючи їх до коріння голови, подовжуючи за рахунок цього своє волосся.

Збільшення волосся з використанням стрічок може бути двома способами. Це залежить від того, в якому виконанні і для яких цілей ви придбали накладні пучки. По-перше, це можуть бути Треси на шпильках. Найчастіше такі локони кріпляться самостійно за допомогою спеціальних гребінців. Це пристосування дуже зручно для багаторазового використання. При придбанні таких пасом, перевагу краще віддавати ТРЕССА з натурального волосся.


Тільки в даному випадку у вас є можливість використовувати їх довготривало і здійснювати різні маніпуляції фарбування, випрямлення або завивки з ними.

Причому використовують при виготовленні в основному слов'янські або азіатські волосся. Кріплять їх за допомогою спеціальних механізмів або ж нанизують поштучно ручним способом. При останньому варіанті виконання якість помітно вище, але і вартість таких волосся на шпильках (трессах) значно зростає.

Другий варіант - це оброблені та прошиті стрічки, які кріпляться спеціальним чином. Тут вже без фахівця по виконанню цієї процедури не обійтися.

Спосіб такого нарощування волосся (методом пришиванням тресса) робить цю процедуру безпечною, якщо порівнювати з гарячим методом.

Полягає вона в тому, що для початку весь обсяг ваших волосся ділитися на зони по шарах. Їх кількість залежить від обсягу нарощуваних пасом. Потім на кожному такому ряду заплітаються спеціальні дуже тугі мікро-косички. Після, за допомогою спеціальних ниток і зігнутої голки нарощувані пасма в буквальному сенсі пришиваються до такої заздалегідь підготовленої косі.

Остаточним етапом є підбір довжини тресса і його укладання. Ось чому кріплення таких волосся так і називають пришивання тресса. За рахунок того, що плетіння розташовується дуже щільно до голови, подовження практично не помітно. А також це дозволяє придбати додатковий прикореневій обсяг. Причому його можна збільшити до трикратного. А максимальна довжина може варіюватися в межах 70 см. Нові волосся за рахунок такої технології рівномірно розподіляються по всій голові, що в першу чергу виглядає природно.

Така процедура нарощування в побуті часто називається ще й екологічної. В даному випадку відсутнє будь-яке термічне або хімічний вплив шкіру голову. Чи не приклеюються які-небудь капсули, за якими потрібно постійно стежити. Таким чином, шкода, який можна нанести своїх здоровим волоссю самий мінімальний.

Такий варіант придбання додаткової довжини волосся є досить не дорогим. Це пояснюється тим, що час майстри витрачається значно менше, ніж при будь-яких інших видах нарощування. В середньому від 30 хвилин до 2-ї години (порівняйте з 6 годинами капсульного).

Незаперечною перевагою використання волосся на трессах - це довговічність шкарпетки. Використовувати їх можна неодноразово, буквально при кожній корекції знімати і пришивати заново. Необхідність корекції виникає рідше, ніж при інших способах нарощування. І обумовлена ​​вона індивідуальною швидкістю росту волосся кожної людини.

Коли відростає пару сантиметрів, то кіска або брейд, як її інакше називають, потребує переплетенні, бо послаблюється, і стрічка від цього гірше тримається.

Волосся на трессах дуже легко знімати. Для цього не обов'язково бігти до свого майстра. Можна здійснити цю процедуру в домашніх умовах або самостійно, проте доведеться докласти максимум зусиль, або за допомогою подруги або чоловіка.


Навіть у випадку, якщо випадково смикнути за тресс, під час розчісування або розплутування волосся, то страшного очікувати нічого не слід, як наприклад, при капсульному нарощуванні. Тут максимум послабитися косички, і можливо відбудеться невелике зміщення зачіски, але з рідними волоссям нічого не трапитися.

З такою нарощеної копицею можна не обмежувати себе практично ні в чому. Сміливо відвідуйте басейн або лазню, балуйте своє волосся різними шампунями і бальзамами. Створюйте різні зачіски з використанням фена, прасування або плойки. Фарбування в даному випадку також не забороняється.

Негативні моменти такого методу нарощування

Однак, як і в кожної процедури, пов'язаної зі штучним придбанням волосся, навіть у такої технології, як пришивання тресса, є і свої негативні моменти. Їх, звичайно, на порядок менше, ніж у інших, але все ж вони є.

По-перше, доведеться відмовитися від високих зачісок, хвостів, в іншому випадку Треси можуть бути видні.

По-друге, розчесати волосся ставати складною процедурою. Для цього необхідно окремо прочісувати частину своїх волосся, потім нарощені, і вже після цього, решту власного волосся під пришитими ТРЕССА.

По-третє, що відчувається дискомфорт, які приносять туго заплетені кіски. Проте до нього клієнти звикають протягом двох - трьох днів.

По-четверте, необхідно дуже чітко і правильно підібрати колір і кількість нарощуваних стрічок. І якщо з кількістю в основному проблем не виникає, то потрапити в колірну гамму вдається далеко не всім навіть досвідченим фахівцям.

Таке волосся треба обов'язково берегти від будь-яких сплутування. Навіть виходячи на вулицю в вітряну погоду, їх необхідно заколювати або скручувати під косинку. Такий же принцип діє і при відході до сну. Імовірність заплутатися у волосся під час сну від подушки навіть вище, ніж на вулиці при вітрі.

І по-п'яте, будь нарощення обсягу - це наносимое зовнішній вплив, що викликають стрес волосся. В результаті чого, вони можуть виснажуватися, випадати і ламатися. Після будь-якого нарощування волосся необхідно посилено живити і відновлювати. А це вже, погодьтеся, додаткові фінансові витрати. І, звичайно ж, як і при будь-якому нарощуванні, носити Треси слід з періодичністю. Необхідно голові давати шанс перепочити і відновити сили.

Кому слід утриматися від носіння тресс

Однак, не всім підряд, дана форма нарощування підходить. Для власниць з рідким волоссям, існує висока ймовірність того, що Треси будуть видні. Те ж відноситься і до світловолосим дівчатам.

Для тих клієнток, у кого є проблеми зі шкірою голови, це може бути і сильна чутливість, і роздратованість, таке доповнення слід також уникати. Тугі коси і зовнішній подразник у вигляді пришитих тресс, нехай навіть з натурального волосся, буде тільки посилювати вже наявні у вас проблеми.

Для власниць коротких стрижок, нарощування волосся на трессах теж не підійде. Приховати їх буде вкрай складно. Найоптимальніша довжина для такого нарощування - це середня. Вигідно Треси виглядають на хвилястих волоссі. У даному випадку перехід ставати зовсім не помітний.

За медичними протипоказаннями, дане прикріплення не рекомендується застосовувати жінкам, які страждають підвищеним кров'яним тиском.